grouper (8.x-6.01) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Type
hi: प्रकार

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: Name
hi: नाम

en: Error
hi: त्रुटि

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Host
hi: होस्ट

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Count
hi: गुणांक

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Example
hi: उदाहरण

en: Other
hi: अन्य

en: Notice
hi: नोटिस

en: Info
hi: जानकारी

en: People
hi: कर्मचारी

en: Debug
hi: डिबग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट
