grouper (8.x-6.01) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Name
ne: नाम

en: Error
ne: त्रुटि

en: Host
ne: होस्ट

en: Location
ne: स्थान

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
