grouper (8.x-6.01) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: Name
ta: பெயர்

en: Error
ta: வழு

en: Location
ta: இடம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
