grouper (8.x-6.01) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Name
hy: Անուն

en: Error
hy: Սխալ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: People
hy: Մարդիկ
