grouper (8.x-6.01) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Name
ja: 名前

en: Error
ja: エラー

en: Module
ja: モジュール

en: Host
ja: ホスト

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Count
ja: カウント

en: Warning
ja: 警告

en: Example
ja: 例

en: Other
ja: その他

en: Distribution
ja: ディストリビューション

en: Notice
ja: 注意

en: People
ja: ユーザー

en: Debug
ja: デバッグ

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ja: ログ・データが壊れていてシリアライズ解除できません: @message
