grouper (8.x-6.01) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Name
fa: نام

en: Issue
fa: نشر

en: Error
fa: خطا

en: Module
fa: ماژول

en: Host
fa: میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Count
fa: شمارش

en: Warning
fa: اخطار

en: Other
fa: ساير

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: People
fa: افراد

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
