grouper (8.x-6.01) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Type
pt: Tipo

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Nenhuma mensagem de registro disponível.

en: Name
pt: Nome

en: Issue
pt: Ocorrência

en: Error
pt: Erro

en: Module
pt: Módulo

en: Host
pt: Servidor

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Count
pt: Contar

en: Warning
pt: Aviso

en: Example
pt: Exemplo

en: Other
pt: Outros

en: Distribution
pt: Distribuição

en: Notice
pt: Nota

en: Info
pt: Informações

en: People
pt: Pessoas

en: Debug
pt: Depurar

en: EMail
pt: E-mail

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pt: Os dados de registro estão corrompidos e não podem ser desserializados: @message
