grouper (8.x-7.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Name
be: Імя

en: Error
be: Памылка

en: Module
be: Модуль

en: Host
be: Хост

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Count
be: Колькасць

en: Warning
be: Увага

en: Other
be: Іншыя

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: People
be: Карыстальнікі

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
