grouper (8.x-7.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Name
ca: Nom

en: Issue
ca: Edició

en: Module
ca: Mòdul

en: Host
ca: Servidor

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Count
ca: Quantitat

en: Warning
ca: Avís

en: Example
ca: Exemple

en: Other
ca: Altres

en: Distribution
ca: Distribució

en: Notice
ca: Notificació

en: People
ca: Gent

en: Debug
ca: Depuració

en: EMail
ca: Correu electrònic

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
