grouper (8.x-7.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Type
cy: Math

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Name
cy: Enw

en: Error
cy: Gwall

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Location
cy: Lleoliad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Other
cy: Arall

en: People
cy: Pobl
