grouper (8.x-7.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Name
dz: མིང་།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
