grouper (8.x-7.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Name
eu: Izena

en: Error
eu: Errorea

en: Module
eu: Modulua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: Warning
eu: Kontuz

en: Example
eu: Adibide

en: Other
eu: Bestea

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Debug
eu: Araztu

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
