grouper (8.x-7.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Type
fil: Uri

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Error
fil: Mali

en: People
fil: Mga tao
