grouper (8.x-7.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Name
is: Nafn

en: Error
is: Villa

en: Module
is: Eining

en: Host
is: Vél

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning

en: People
is: Notendur
