grouper (8.x-7.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Error
km: កំហុស

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Count
km: រាប់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: People
km: មនុស្ស

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
