grouper (8.x-7.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Name
nl: Naam

en: Issue
nl: Uitgave

en: Error
nl: Fout

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Other
nl: Andere

en: Distribution
nl: Distributie

en: Notice
nl: Mededeling

en: People
nl: Personen

en: Lookup
nl: Raadplegen

en: EMail
nl: E-mail

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
nl: Log-gegevens zijn corrupt en kunnen niet worden gedeserialiseerd: @message
