grouper (8.x-7.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Error
bs: Greška

en: Location
bs: Lokacija
