grouper (8.x-7.0) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Name
cs: Jméno

en: Error
cs: Chyba

en: Module
cs: Modul

en: Host
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Count
cs: Počet

en: Warning
cs: Varování

en: Example
cs: Příklad

en: Other
cs: Jiné

en: Notice
cs: Oznámení

en: People
cs: Uživatelé

en: Debug
cs: Ladění

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický
