grouper (8.x-7.0) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Type
ms: Jenis

en: Date
ms: Tarikh

en: Message
ms: Mesej

en: No log messages available.
ms: Tiada mesej log tersedia ada.

en: Name
ms: Nama

en: Error
ms: Ralat

en: Module
ms: Modul

en: Host
ms: Hos

en: Location
ms: Lokasi

en: Severity
ms: Keterukan

en: Count
ms: Bilangan

en: Warning
ms: Amaran

en: Other
ms: Lain-lain

en: People
ms: Orang

en: Debug
ms: Nyahpijat
