grouper (8.x-7.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Error
my: အမှား

en: Count
my: ရေတွက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Other
my: အခြား

en: Info
my: အချက်အလက်

en: People
my: လူများ
