grouper (8.x-7.0) - en to no translation catalogue (24 entries)

en: Pages
no: Sider

en: Date
no: Dato

en: Message
no: Melding

en: No log messages available.
no: Ingen loggmeldinger er tilgjengelig.

en: Name
no: Navn

en: Issue
no: Utgave

en: Error
no: Feil

en: Module
no: Modul

en: Host
no: Vert

en: Location
no: Sted

en: Severity
no: Alvorlighetsgrad

en: Count
no: Antall

en: Warning
no: Advarsel

en: Example
no: Eksempel

en: Other
no: Annet

en: Distribution
no: Distribusjon

en: Notice
no: Merknad

en: Info
no: Informasjon

en: People
no: Brukere

en: Debug
no: Feilsøk

en: Emergency
no: Nødsituasjon

en: Alert
no: Varsel

en: Critical
no: Kritisk

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
no: Loggdata er ødelagt, og kan ikke serialiseres: @message
