grouper (8.x-7.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Name
oc: Nom

en: Module
oc: Modul

en: Host
oc: Òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Count
oc: Descompte

en: Warning
oc: Avertiment

en: Example
oc: Exemple

en: Other
oc: Autre

en: People
oc: Personas

en: Debug
oc: Depuracion
