grouper (8.x-7.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: People
pa: ਲੋਕ
