grouper (8.x-7.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Error
ps: تیروتنه

en: Host
ps: کوربه

en: Count
ps: شمیر

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Other
ps: نور

en: Info
ps: مالومات

en: People
ps: خلک

en: Alert
ps: خبراوى
