grouper (8.x-7.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Error
si: දෝෂය

en: Count
si: එකතුව

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
