grouper (8.x-7.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Name
tr: İsim

en: Issue
tr: Konu

en: Error
tr: Hata

en: Module
tr: Modül

en: Host
tr: Sunucu

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Count
tr: Sayaç

en: Warning
tr: Uyarı

en: Example
tr: Örnek

en: Other
tr: Diğer

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: People
tr: Kişiler

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli

en: Message Type
tr: İleti Türü

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
tr: Günlük verileri bozuk olduğundan diziselleştirme geri alınamıyor: @message
