grouper (8.x-7.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Error
ug: خاتالىق

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Other
ug: باشقا

en: People
ug: ئەزالار
