grouper (8.x-7.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Issue
uk: Проблема

en: Error
uk: Помилка

en: Module
uk: Модуль

en: Host
uk: Хост

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Count
uk: Лічильник

en: Warning
uk: Попередження

en: Example
uk: Приклад

en: Other
uk: Інше

en: Distribution
uk: Комплект

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: People
uk: Люди

en: Debug
uk: Зневадження

en: Lookup
uk: Пошук

en: EMail
uk: Ел. пошта

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Message Type
uk: Тип повідомлення

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
uk: Дані журналу пошкоджені і не можуть бути десеріалізовані: @message
