grouper (8.x-7.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Name
ur: نام

en: Error
ur: خرابی

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Warning
ur: انتباہ
