GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.10) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Location
km: ទីតាំង

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
