GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.10) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Location
nn: Stad

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Start Date
nn: Startdato

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: (all)
nn: (alle)

en: Language code
nn: Språkkode

en: Print
nn: Skriv ut
