GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.11) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Location
he: מיקום

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Activity
he: פעילות

en: Schedules
he: גיבויים אוטומטיים

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Print
he: הדפסה

en: Publishing status
he: מפורסם
