GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Forms
ar: النماذج

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Category
ar: الفئة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Download PDF
ar: تحميل الـPDF

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Location
ar: الموقع

en: Authored by
ar: بواسطة

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: اليوم

en: (all)
ar: (الكل)

en: Activity
ar: النشاط

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Print
ar: الطباعة

en: Publishing status
ar: حالة النشر

en: UUID
ar: المعرف UUID
