GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Day
gu: દિવસ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
