GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Category
hi: वर्ग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Location
hi: स्थान

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: Day
hi: दिन

en: Activity
hi: गतिविधि

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Print
hi: छापा

en: UUID
hi: युयुआइङी
