GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Date
id: Tanggal

en: Category
id: Kategori

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Location
id: Lokasi

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Activity
id: Aktifitas

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Print
id: Cetak

en: Publishing status
id: Status penerbitan
