GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Location
ku: شوێن

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Print
ku: چاپکردن
