GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Day
mn: Өдөр

en: Language code
mn: Хэлний код
