GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Location
ms: Lokasi

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Week
ms: Minggu

en: Day
ms: Hari

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Print
ms: Cetakkan
