GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Day
si: දවස

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
