GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Location
ta: இடம்
