GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.12) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: View
uk: Перегляд

en: Category:
uk: Категорія:

en: Created
uk: Створено

en: Location
uk: Місце розташування

en: Authored by
uk: Автор

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: (all)
uk: (все)

en: Activity
uk: Активність

en: Schedules
uk: Розклади

en: Changed
uk: Змінено

en: Language code
uk: Код мови

en: Print
uk: Друк

en: Locations
uk: Місця розташування

en: (optional)
uk: (додатково)

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Class Name
uk: Назва класу

en: Class:
uk: Клас:

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Paragraph Blocks
uk: Блоки параграфів
