GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.2) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
