GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.2) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Location
tr: Konum

en: Authored by
tr: Yazan

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Schedules
tr: Zamanlamalar

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Print
tr: Yazdır

en: Locations
tr: Konumlar

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
