GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: (all)
el: (όλες)

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
