GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
