GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Day
sr: Дан

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Print
sr: Штампај

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
