GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.4) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Download PDF
fa: دانلود فایل PDF

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Location
fa: مکان

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Day
fa: روز

en: Activity
fa: فعالیت

en: Schedules
fa: زمان‌بندی‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: Print
fa: چاپ
