GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Location
bn: অবস্থান

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Day
bn: দিন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Print
bn: প্রিন্ট
