GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Day
bo: ཉིན

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Print
bo: པར་འདེབས
